HISTORIE

Společnost DATA System s.r.o. vznikla v roce 1995 jako odborná firma se zaměřením na služby a dodávku speciálního vybavení pro podniky, projektové organizace a státní správu v oblasti projekčních systémů a zpracování geografických dat.

V roce 2007 se DATA System s.r.o., coby společnost dlouhodobě specializovaná pro poskytování komplexních služeb projektantům pozemních staveb, rozhodla spolupracovat se společností K-CAD s.r.o, která byla široce zaměřená na segment projekce stavebnictví a architektury. Synergickým výsledkem této spolupráce se stala nová, samostatná společnost a obchodní známka K-DATA s.r.o., autorizovaný specialista pro prodej software Autodesk, Inc.

SOUČASNOST

DATA System s.r.o. je významným dodavatelem služeb v oblasti pořizování a zpracování geografických dat v České republice i v zahraničí. Naši klienti využívají dlouholetých zkušeností našich expertů a námi používaných nejmodernějších technologií při laserovém skenování a jeho postprocesingu, fotogrammetrickém zaměřování či vytvoření 3D interaktivních vizualizací minulých, současných i budoucích stavů krajiny dotčenou lidskou činností. V neposlední řadě je nutné zmínit i podporu činnosti prováděné hornickým způsobem jako je vedení důlně měřické dokumentace, projektování těžby nerostných surovin i zahlazování jejich důsledků.

DATA System s.r.o. je dodavatelem speciálního technického a softwarového vybavení, které splňuje ty nejpřísnější nároky na technologie pro práci v oblasti CAD systémů a 3D modelování.

Vyústěním vysoké odbornosti našich specialistů je jejich účast na řadě odborných konferencí, výuce na vysoké škole, aktivní spolupráce na výzkumných projektech i vědeckých expedicích.

Najdete nás v Teplicích, Praze, Sokolově ale i v Ostravě...

Při naší práci využíváme naše více než 25 leté zkušenosti z oboru fotogrammetrie, projektování liniových staveb nebo například báňského projektování.

- Letecké práce

- Školení a Webináře

- 3D modelování

- Software

- Pozemní laserové skenování

- Sběr dat

- Technická podpora

- Podpora báňských činností

...

Dr. Vrbenského 2874/1

415 01 Teplice

Czech Republic

email: info@datasystem.cz

Tel: +420 417 570 985,

         +420 417 538 583,

         +420 417 536 272.

  • Facebook
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube

© 2021 by Team Data System, s.r.o.