top of page

Carlson Layout řešení pro Android

Software pro sběr dat v terénu
CarlsonLayout.png

Carlson Layout aplikace, která pracuje nad operačním systém Android a je určená pro geodezii, stavebnictví a všem těm, kteří používají přijímače GNSS RTK, manuální i robotické totální stanice. Ovládání této polní aplikace je velmi snadné s přehledným rozhraním v českém jazyce. Carlson Layout splňuje požadavky pro naprostou většinu prací v terénu.

Díky velké knihovně ovladačů je možné používat tuto aplikaci pro přístroje společnosti Carlson ale i dalších firem jako je například Leica, Sokkia, South, Topcon.

V závislosti na schopnostech daného přijímače GNSS vám program umožňuje přijímat opravy pomocí GSM modemu zabudovaného do antény, řadiče / tabletu nebo UHF rádia. Kromě měření a vytyčování bodů má uživatel možnost vytyčovat linie, povrchy a definovanou výšku. Všechny operace lze provádět na rastrovém pozadí Google (silniční mapa, satelit, hybrid), WMS nebo WMTS.

Carlson Layout umožňuje uživateli jednoduše pracovat se soubory ve formátu DXF, DWG, TIN a GRID. Dále podporuje Claudové uložiště jako je Google Disk pro snadnou práci se soubory. Pro vytyčování lze vybrat vytyčovací prvky přímo ze souborů CAD.

1.png
2.png
3.png
bottom of page