Carlson Layout řešení pro Android

Software pro sběr dat v terénu

Carlson Layout aplikace, která pracuje nad operačním systém Android a je určená pro geodezii, stavebnictví a všem těm, kteří používají přijímače GNSS RTK, manuální i robotické totální stanice. Ovládání této polní aplikace je velmi snadné s přehledným rozhraním v českém jazyce. Carlson Layout splňuje požadavky pro naprostou většinu prací v terénu.

Díky velké knihovně ovladačů je možné používat tuto aplikaci pro přístroje společnosti Carlson ale i dalších firem jako je například Leica, Sokkia, South, Topcon.

V závislosti na schopnostech daného přijímače GNSS vám program umožňuje přijímat opravy pomocí GSM modemu zabudovaného do antény, řadiče / tabletu nebo UHF rádia. Kromě měření a vytyčování bodů má uživatel možnost vytyčovat linie, povrchy a definovanou výšku. Všechny operace lze provádět na rastrovém pozadí Google (silniční mapa, satelit, hybrid), WMS nebo WMTS.

Carlson Layout umožňuje uživateli jednoduše pracovat se soubory ve formátu DXF, DWG, TIN a GRID. Dále podporuje Claudové uložiště jako je Google Disk pro snadnou práci se soubory. Pro vytyčování lze vybrat vytyčovací prvky přímo ze souborů CAD.

Najdete nás v Teplicích, Praze, Sokolově ale i v Ostravě...

Při naší práci využíváme naše více než 25 leté zkušenosti z oboru fotogrammetrie, projektování liniových staveb nebo například báňského projektování.

- Letecké práce

- Školení a Webináře

- 3D modelování

- Software

- Pozemní laserové skenování

- Sběr dat

- Technická podpora

- Podpora báňských činností

...

Dr. Vrbenského 2874/1

415 01 Teplice

Czech Republic

email: info@datasystem.cz

Tel: +420 417 570 985,

         +420 417 538 583,

         +420 417 536 272.

  • Facebook
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube

© 2021 by Team Data System, s.r.o.