Rozšířili jsme pro Vás nabídku produktů od společnosti Carlson Software

Nyní v akci nabízíme Carlson GNSS přijímač BRx7 s Carlson MINI2

Carlson GNSS přijímač BRx7

AntennaDiagram.png

Carlson BRx7 je moderní přijímač GNSS RTK, který zajišťuje vysokou přesnost a výkon a je zároveň odolným a kompaktním zařízením.

BRx7 má mnoho komunikačních možností, takže jej lze použít v různých režimech. Přijímač je vybaven modemem GSM LTE, který funguje perfektně se sítěmi referenčních stanic VRS RTN, dosahuje přesnosti 8 mm + 1 ppm horizontálně a 15 mm + 2 ppm vertikálně, má vestavěný dvoupásmový UHF rádiový modem, který umožňuje měření v režimu Base-Rover všude tam, kde chybí pokrytí sítě GSM. BRx7 rovněž nabízí spolupráci s Carlson Listen-Listen - což je služba, která eliminuje omezení základní délky UHF. Uživatelé BRx7 s Carlson Listen-Listen potřebují pouze připojení k internetu, aby si mohli jednoduše a snadno použít základní řešení, které podporuje jeden základní přijímač s více přijímači rover. Nový přijímač Carlson lze také použít pro statická měření.

Další specifikace naleznete v přiloženém PDF souboru

Carlson MINI2

Carlson MINI2 je nejoblíbenější kontroler dostupný od amerického dodavatele. Je navržen tak, aby zvyšoval rychlost a výkon, s ultra jasným TFT LCD displejem odolným proti poškrábání a baterií s dlouhou výdrží po dobu 20 hodin nepřetržitého používání. 

Díky aerodynamickému tvaru padne ovladač perfektně do ruky. Je vyroben, tak, aby byl schopen odolat nárazu při pádu. I přes své malé rozměry a hmotnost pouhých 590 g. MINI2 má podsvícenou numerickou klávesnici a je kompatibilní es softwarem Carlson SurvCE. Dále splňuje standardy prachotěsnosti a vodotěsnosti IP68 a vojenskou normu MIL-STD-810G, což zajišťuje maximální ochranu naměřených dat. Má 8 GB vestavěnou paměť, kterou lze rozšířit pomocí karty microSD / SDHC. Mezi porty najdeme USB, RS-232 a audio jack.  Podporuje Bluetooth ® a Wi-Fi. 

Další specifikace naleznete v přiloženém PDF souboru

V případě Vašeho zájmu o předvedení nás neváhejte kontaktovat.

Speciální nabídka GNSS přijímače BRx7

s Carlson MINI2!!!

V červenci společnost Carlson Software uvedla na trh novu generaci GNSS RTK přijímače BRx7. 

Tento GNSS přijímač spolu s příslušenstvím Vám nyní nabízíme za akční cenu.

V přiloženém dokumentu naleznete specifikace BRx7.

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Při naší práci využíváme naše více než 25 leté zkušenosti z oboru fotogrammetrie, projektování liniových staveb nebo například báňského projektování.

- Letecké práce

- Školení a Webináře

- 3D modelování

- Software

- Pozemní laserové skonování

- Sběr dat

- Technická podpora

- Podpora báňských činností

...

Dr. Vrbenského 2874/1

415 01 Teplice

Czech Republic

email: info@datasystem.cz

Tel: +420 417 570 985,

         +420 417 538 583,

         +420 417 536 272.

  • Facebook
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube

© 2020 by Team Data System, s.r.o.