top of page
logo-datasystem2.png

DATA News zima 2020/2021

Image by Annie Spratt

Dobrý den,

 

dovolili jsme si pro Vás připravit další vydání našeho informačního bulletinu DATA News.

Naleznete zde akční nabídky produktů, ukázku naší práce, krátké příspěvky a tipy pro práci nejen v software Carlson.

Dále jsme pro Vás připravili řadu termínů školení, webinářů a on-line školení, které naleznete na naší webové stránce v sekci školení, společně s jednotlivými programy daných školení.

Akční cena software Carlson 2021

Společně se společností Carlson Software Inc, jsme pro Vás připravili akční cenovou nabídku software Carlson a GNSS přijímače Carlson BRx7.

carlson 2021.jpg

Zaměření skutečného provedení schodišťové konstrukce pro usazení nosných skel

Na základě požadavků zadavatele bylo vytvořeno přesné zaměření skutečného provedení ocelové konstrukce točitého schodiště, které spojuje 5.-7. nadzemní podlaží v kancelářské budově.

Zadání zadavatele se skládalo ze tří fází.

Model%20schodi%C5%A1%C5%A5ov%C3%A9%20kon

On-line školení  AutoCAD, AutoCAD LT a Carlson Point Cloud

Připravili jsme pro Vás nabídku on-line školení produktů firmy Autodesk a Carlson Software. Konkrétně se jedná o software AutoCAD, AutoCAD LT a Carlson Point Cloud. Školení je vhodné pro úplné začátečníky, stejně jako pro uživatele, kteří užívali v minulosti starší verze těchto programů. 

Urbano Canalis 10 

Nová verze Urbano Canalis přináší hned několik vylepšení.

Kromě podpory aktuálních verzí platforem AutoCAD a BricsCAD zde nalezneme i nové funkce. Z těch nejlepších stojí za zmínku zdokonalená detekce křížení, které nyní funguje v dynamickém režimu. Nově lze vytvářet sítě kombinující gravitační a podtlakovou kanalizaci, včetně příslušných hydraulických výpočtů. V neposlední řadě přibyla možnost sestavení kladečského plánu vodovodní sítě. Příznivce rozvíjející se oblasti BIM potěší, že v poslední verzi Urbano Canalis je možné exportovat data do programu Autodesk Revit.

 

S novou verzí Urbano Canalis je spojená i naše exkluzivní promo nabídka, která zaujme jak stávající, tak nové uživatele tohoto programu.

V případě zájmu se více o této speciální nabídce dozvíte níže.

URBANO10_AllBrands_Black_1920x1080x96.jp

Speciální promo nabídka

programového systému Urbano

Společnost StudioARS nabízí software pro navrhování, výpočty a analýzu potrubních sítí a jejich infrastrukturu. Speciální promo se vztahuje na nově zakoupené licence, upgrade a všechny maintenance plán. Promo akce je platné do 22.12.2020.

Pro všechny nové zákazníky je připravena sleva 30% na všechny produkty do 31.1.2020

point_cloud.jpg

Odstranění nadzemních objektů z bodového mračna v programu Carlson Precision 3D

Každý kdo pracuje s mračny bodů chce ze získat co nejlepší výsledek.

Při práci s mračny bodů se setkáváme s celou řadou úkolů a dotazů od zákazníků, jak si poradit s odstraňováním nadzemních objektů i ve složitějším terénu.

© 2021 by Team Data System, s.r.o.

bottom of page