Aktuálně

logo-datasystem_edited.png

Nabídka konzultace pro stávající zákazníky

Pro stávající zákazníky, jsme si připravili možnost bezplatné on-line konzultace až do konce měsíce února. Stačí zaslat Vaše data s dotazem, co se Vám nedaří.

Carlson%2520Layout_edited_edited.png

Carlson Layout řešení pro Android

Společnost Carlson Software Inc. vydala zcela nový software pro geodézii a stavitelství, pod názvem Carlson Layout.  Androidní řešení vytvořené pro ty, kteří používají přijímače GNSS RTK, manuální i robotické totální stanice a nechtějí si pořizovat drahé kontroléry.

Nová verze software Carlson 2021

Společnost Carlson Software Inc. vydala koncem září nejnovější verzi softwaru Carlson 2021, který přináší uživatelům nové funkce, vyšší rychlost a efektivnější pracovní postupy. Pro předvedení nové verze jsme si pro Vás připravili termíny webinářů, které naleznete v záložce webináře.

Vytvoření prostorových modelů podzemních prostorů z mračen bodů

Programový systém Carlson nabízí speciální entitu pro vytváření podzemních prostorů SOLID, která umožňuje tyto prostory vytvořit jako objemová tělesa.

Prostorový model podzemí města Jáchymova

Ve spolupráci s našim zákazníkem byly vytvořeny 3D modely starých důlních děl pod městem Jáchymov a na povrchu 3D modely dolu Svornost a Josef.

Prostorový BIM model budovy

Provádíme vytváření BIM modelů u rozsáhlých potrubních systémů pro naše zákazníky.

Katalog produktů Carlson Software

Carlson software je profesionální sada nástrojů, které pracují jako nadstavby programových systémů AutoCAD, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D a IntelliCAD. 

Najdete nás v Teplicích, Praze, Sokolově ale i v Ostravě...