Aktuálně

logo-datasystem_edited.png

Nabídka konzultace pro stávající zákazníky

Pro stávající zákazníky, jsme si připravili možnost bezplatné on-line konzultace až do konce měsíce února. Stačí zaslat Vaše data s dotazem, co se Vám nedaří.

Carlson%2520Layout_edited_edited.png

Carlson Layout řešení pro Android

Společnost Carlson Software Inc. vydala zcela nový software pro geodézii a stavitelství, pod názvem Carlson Layout.  Androidní řešení vytvořené pro ty, kteří používají přijímače GNSS RTK, manuální i robotické totální stanice a nechtějí si pořizovat drahé kontroléry.

Lead-the-Field-2021-Final-1_edited_edite

Nová verze software Carlson 2021

Společnost Carlson Software Inc. vydala koncem září nejnovější verzi softwaru Carlson 2021, který přináší uživatelům nové funkce, vyšší rychlost a efektivnější pracovní postupy. Pro předvedení nové verze jsme si pro Vás připravili termíny webinářů, které naleznete v záložce webináře.

sol1_edited.jpg

Vytvoření prostorových modelů podzemních prostorů z mračen bodů

Programový systém Carlson nabízí speciální entitu pro vytváření podzemních prostorů SOLID, která umožňuje tyto prostory vytvořit jako objemová tělesa.

Model dolu Svornost.jpg

Prostorový model podzemí města Jáchymova

Ve spolupráci s našim zákazníkem byly vytvořeny 3D modely starých důlních děl pod městem Jáchymov a na povrchu 3D modely dolu Svornost a Josef.

Model kanceláří.jpg

Prostorový BIM model budovy

Provádíme vytváření BIM modelů u rozsáhlých potrubních systémů pro naše zákazníky.

Minig katalog

Katalog produktů Carlson Software

Carlson software je profesionální sada nástrojů, které pracují jako nadstavby programových systémů AutoCAD, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D a IntelliCAD. 

Najdete nás v Teplicích, Praze a Sokolově