• govesna

Carlson Point Cloud funkce roviny

Funkce vytváření roviny v software od společnosti Carlson Software Inc. je jedna z povedených funkcí ve verzi 2021, kterou ocení „přípraváři“ mračen bodů, projektanti, architekti, památkáři a všichni ti, kteří se zabývají pozemním stavitelstvím. Tato funkce usnadní práci při vytváření vektorů pro projektové účely nebo architektonické studie z bodového mračna.

Na bodovém mračnu, byla testovaná funkce výběru roviny. Práce s touto funkcí je velmi jednoduchá, ale pro správné vytvoření roviny je potřeba si vyladit nastavení parametrů, tak aby co nejlépe zafungovala a vytvořila odpovídající křivku s rovinou. Vytvořené roviny spolu s křivkou jdou jednoduše vykreslit do CADovského prostředí pro další práci.

Je třeba pamatovat na to, že žádná funkce nedělá nic automaticky a spoléhat se na to. Někdy je zapotřebí používat při práci s mračny i vlastní dovednosti a vektorizaci provést ručně.5 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Najdete nás v Teplicích, Praze, Sokolově ale i v Ostravě...

Při naší práci využíváme naše více než 25 leté zkušenosti z oboru fotogrammetrie, projektování liniových staveb nebo například báňského projektování.

- Letecké práce

- Školení a Webináře

- 3D modelování

- Software

- Pozemní laserové skenování

- Sběr dat

- Technická podpora

- Podpora báňských činností

...

Dr. Vrbenského 2874/1

415 01 Teplice

Czech Republic

email: info@datasystem.cz

Tel: +420 417 570 985,

         +420 417 538 583,

         +420 417 536 272.

  • Facebook
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube

© 2021 by Team Data System, s.r.o.