top of page

Carlson Survey

Carlson Survey je možno pořídit jako samostatný modul nebo jako část Civil Suite, která obsahuje moduly Civil, Hydrology a GIS. Carlson software je profesionální sada nástrojů, které pracují jako nadstavby programových systémů AutoCAD, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D a IntelliCAD. Uživatel má při instalaci možnost zvolit si softwarovou platformu. IntelliCAD je zahrnut do ceny instalace a je již obsažen v instalační sadě.

Carlson Survey zahrnuje nástroje které jsou porovnatelné s nástroji programů jako DCA, Softdesk, Land Desktop, AutoCAD Map, Civil 3D, Eagle Point, TerraModel, Geopak anebo InRoads.

Prvotřídní program pro geodézii

  • Komplexní řešení - od zaměření po tvorbu modelů terénu.

  • Bezproblémový přechod z terénu do kanceláře a naopak.

  • Návrh jednotných stylů pro celý Váš tým

  • Tvorba GIS linků & sdílení Esri® dat.

  • Modul Survey obsahuje "automatizační"  nástroj Field to Finish který je určen pro geodetické firmy, stavební inženýrství, ale i pro ty kteří pracují s mračny bodů a vytvářejí pasporty, situace a mapy velkých měřítek. V rodině Carlson není tato funkce žádnou novinkou, je její součástí již více než 10 let a díky tomu je tato funkce velmi propracovaná a vyladěná do posledních detailu, tak aby pomohla šetřit čas v kanceláři pří zpracování dat.

  • Snadný import souborů ze SurvCE, SurvPC a Field.

f2f_v_mra%C3%84%C2%8Dnu_edited.jpg
Kódy funkce Field to Finish v mračně bodů
f2f_edited.jpg
Tabulka kódů Field to Finish v modulu Survey

V případě Vašeho zájmu o předvedení tohoto produktu nás neváhejte kontaktovat.

Carlson-Logo-with-tag-colorNTxx_edited.j
bottom of page